Změny: 

Lékař i sestry jsou přítomny.

UPOZORNĚNÍ.: Pokud potřebujete navšívit ambulanci,  upozorňujeme, že striktně OBJEDNÁVÁME, bez poplatku. Bez objednání  či bez řádně nasazeného FFP2 RESPIRÁTORU nebudete ošetřeni z kapacitních a preventivně infekčních  důvodů.

K lékaři na vyšetření  se můžete objednávat cestou www stránek a nebo telefonicky u sester nebo mailem na sestřičku. 

Pacienty, kteří chtějí interní vyšetření a nejsem s nimi domluven a nebo se nejedná o pravidelnou kontrolu,  bez doporučující žádanky od kolegy lékaře  z kapacitních důvodů nevyšetříme

Upozornění !!

Infekce  Covid -19  v ČR je smutnou realitou. Proto jsme  přijali níže uvedená opatření, která budeme dle situace  modifikovat. Máme snahu, aby se nám při nezbytných návštěvách pacientů pacienti nekřížli v čekárně a budeme je zdarma objednávat na termíny, které budou vykryty z naší strany ochrannými pomůckami. Rovněž pacienti se musí chránit, a to respiratorem třídy FFP2 a vyšší.. 


- Stručně platíNa vše se objednávám.  Až na bod 1) používám  WWW, mail a pak až telefon.

1) MÁM AKUTNÍ  POTÍŽE  ........ TELEFONUJI LÉKAŘI. Nepoužívejte mail !!!  Pokud jsou potže neakutní, pak viz 2)

2) Jsem dispenzaizovaný CHRONIK a mám mít lékařem určenou konrolu u něj........ OBJEDNÁM SE  cestou WWW a pokud toho nejsem schopen, pak mailem na sestru nebo telefonem u sestry.

3)  CHCI RECEPT na svou chronickou medikaci ..... požadavek napíši MAILEM SESTŘE  a pokud toho nejsem schopen, pak vhodím požadavek do poštovní schránky u vchodu do budovy ambulance nebo telefonuji sestře. Recept dojde zavedenou elektronickou cestou do 4 dní nebo dopisem do 5 dní.

4)  CHCI POTVRZENÍ, VÝPISY Z DOKUMENTACE, RAZÍTKA, BYROKRACII   ......... MAILUJI SESTŘE a pokud toho nejsem schopen, pak telefonuji sestře.

5)   CHCI PREVENTIVNÍ PROHLÍDKU   ........  OBJEDNÁM SE  cestou WWW a pokud toho nejsem schopen, pak telefonem u sestry

Do ambulance budou vpuštěni jen objednaní pacienti přesně v určitý čas. Ostatní narazí na zamčené dveře ambulance nebo budou "odejiti". Vstup do ambulance pouze s respirátorem tř. FFP2 a vyšší

Telefonické konzultace s lékařem nebo sestrou jsou možné v době:

Pondělí   lékař 9 - 11 hod., sestry 8,15 - 11.30 hod.

Úterý        lékař 13,30 - 16 hod., sestra 8.15 - 11,30, a 13.45 - 15,30 hod.

Středa     sestra  8 - 11 hod.

Čtvrtek     lékař  9 – 11 hod., sestra  8.15 - 11.30 hod a 13.45 -14.30 hod.

Pátek         lékař a sestry  9 – 11 hod.

.


- I ranní odběry krve a moče provádíme pouze na objednání. Pokud jste chronik a máte přijít na plánovaný odběr, můžete se objednat na našich WWW  a pokud toho nejste schopen, pak telefonicky u sestry.

- DO AMBULANCE VSTUP A POBYT V NÍ JEN SE SPRÁVNĚ NASAZENÝM FFP2 respirátorem,  a jen pro ty, se kterými jsme telefonicky domluveni. Respirátorpo odchodu z naší ambulance vyhodte .

- Pro recepty do ambulance osobně nechoďte!  Budou Vám zaslány elektronicky nebo poštou (poštou  za Vaši úhradu).

- Pokud se u Vás objeví příznaky INFEKČNÍHO onemocnění („nachlazení, angina “….), opět nejdříve volejte svému praktickému lékaři, DO NAŠÍ AMBULANCE NECHODTE.


Problém:  Naše telefonní  linka je přetížená, zkoušejte znovu a znovu.

Tato opatření budeme měnit v závislosti na vývoji pandemické situace.Pozn:     Tato opatření platí i pro pacienty kolegů dr. Deákové a dr. Patočky, v případě že kolegy pro jejich nepřítomnost zastupuji.
...............................

Kontakt na dr. Patočku:  https://www.petrpatocka.cz/,  telefon 731190179

Kontakt na dr. Deákovou  https://www.mudrhanadeakova.cz/    Telefon 775 593 112