Změny: 

Od 22.6.  do 15.7.2022  lékař neordinuje.

Zdravotní sestry budou v ambulanci přítomny od 8 do 11.30 hod. Zastupujícím lékařem pouze pro akutní stavy je MUDR. Petr Patočka. Na něj se sice  múžete obracet přímo, výhodnější však bude nejdříve kontaktovat mé zdravotní sestry.  Byrokracie, posudky, výpisy musí počkat na mne. V případě nejasností kontaktujte sestrty mailem nebo telefonicky. Objednávání receptů přes sestry jako obvykle.

Upozornění !!

Pandemie končí. Nicméně v ambulanci detekujeme stále nové případy a je úplně jedno, zda-li jsou pacienti očkováni x-krát nebo ani jednou.. Průběhy jsou velmi lehké. 

Zmírňujeme opatření - respirátor u pacientů v ambulanci nevyžadujeme a je na zvážení každého pacienta, zda.-li jej bude mít či nikoliv.  Nadále objednáváme.

- Stručně platíNa vše se objednávám.  Až na bod 1) používám  WWW, mail a pak až telefon.

1) MÁM AKUTNÍ  POTÍŽE  ........ TELEFONUJI LÉKAŘI. Nepoužívejte mail !!!  Pokud jsou potže neakutní, pak viz 2)

2) Jsem dispenzaizovaný CHRONIK a mám mít lékařem určenou konrolu u něj........ OBJEDNÁM SE  cestou WWW a pokud toho nejsem schopen, pak mailem na sestru nebo telefonem u sestry.

3)  CHCI RECEPT na svou chronickou medikaci ..... požadavek napíši MAILEM SESTŘE  a pokud toho nejsem schopen, pak vhodím požadavek do poštovní schránky u vchodu do budovy ambulance nebo telefonuji sestře. Recept dojde zavedenou elektronickou cestou do 4 dní nebo dopisem do 5 dní.

4)  CHCI POTVRZENÍ, VÝPISY Z DOKUMENTACE, RAZÍTKA, BYROKRACII   ......... MAILUJI SESTŘE a pokud toho nejsem schopen, pak telefonuji sestře.

5)   CHCI PREVENTIVNÍ PROHLÍDKU   ........  OBJEDNÁM SE  cestou WWW a pokud toho nejsem schopen, pak telefonem u sestry

Neobjednané pacienty neošetříme.

Telefonické konzultace s lékařem nebo sestrou jsou  mimo 14.-18.2. možné v době:

Pondělí   lékař 9 - 11 hod., sestry 8,15 - 11.30 hod.

Úterý        lékař 13,30 - 16 hod., sestra 8.15 - 11,30, a 13.45 - 15,30 hod.

Středa     sestra  8 - 11 hod.

Čtvrtek     lékař  9 – 11 hod., sestra  8.15 - 11.30 hod a 13.45 -14.30 hod.

Pátek         lékař a sestry  9 – 11 hod.

.


- I ranní odběry krve a moče provádíme pouze na objednání. Pokud jste chronik a máte přijít na plánovaný odběr, můžete se objednat na našich WWW  a pokud toho nejste schopen, pak telefonicky u sestry.

- Pro recepty do ambulance osobně nechoďte!  Budou Vám zaslány elektronicky nebo poštou (poštou  za Vaši úhradu).

- Pokud se u Vás objeví příznaky INFEKČNÍHO onemocnění („nachlazení, angina “….), opět nejdříve volejte svému praktickému lékaři, DO NAŠÍ AMBULANCE NECHODTE.


Problém:  Naše telefonní  linka je přetížená, zkoušejte znovu a znovu.
Pozn:     Tato opatření platí i pro pacienty kolegy  dr. Patočky (event. jiných lékařů), v případě že jej (je)  pro jeho (jejich) nepřítomnost zastupuji.
...............................

Kontakt na dr. Patočku:  https://www.petrpatocka.cz/,  telefon 731190179